--%>
هیدر
پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
هیدر
FA EN
پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
هیدر\

مرکز اقامتی به شکل کارونسرا در مشگین شهر احداث می شود

نویسنده : روابط عمومی 1398/08/11
سرمایه گذاری
233 0

رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان مشگین شهر از احداث مرکز اقامتی در مسیر گردشگری لاهرود شهرستان مشگین شهر واقع در مرکز استان اردبیل خبر داد

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل، ایمانعلی ایمانی ظهر شنبه در بازدید از این پروژه تصریح کرد: این واحد اقامتی و پذیرایی به سبک معماری سنتی و به شکل کاروانسرا احداث می شود.

ایمانی با بیان اینکه این واحد اقامتی توسط بخش خصوصی احداث می شود، ادامه داد: کل مساحت این پروژه 6 هزار متر مربع و میزان ساخت و ساز 1500 متر مربع است.

رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان مشگین شهر متذکر شد: در این مجموعه 20 واحد اقامتی به شکل کاروان سرا و 8 آلاچیق، رستوران، سوپر مارکت،پیست اسب و شترسواری احداث می شود و پذیرایی در آن به شکل سنتی خواهد بود.

او به سرمایه گذاری 5 میلیارد تومانی بخش خصوصی در اجرای این مرکز اقامتی اشاره کرد و گفت: این مجموعه 11 نفر اشتغال زایی خواهد داشت.

او با تاکید به اینکه این واحد اقامتی در منطقه گردشگری شیروان دره سی، شابیل و قوتورسویی در دامنه کوه سبلان احداث می شود، افزود: با بهره برداری از این پروژه مشکلات اقامت مسافران کاهش خواهد یافت.

رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان مشگین شهر گفت: در ماه های اخیر مشگین شهر به یکی از مقاصد اصلی سفر به ویژه برای طبیعت گردان تبدیل شده است و تقویت تاسیسات اقامتی در افزایش ماندگاری مسافران موثر خواهد بود.

مرکز اقامتی

شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   CopyRight 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1399/07/07        Brandidea