--%>
هیدر
پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
هیدر
FA EN
پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
هیدر\

مدیر کل میراث فرهنگی اردبیل خبر داد

تدوین برنامه یک ساله برای تحقق شعار سال

نویسنده : روابط عمومی 1399/01/03
1518 0

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از تدوین برنامه یک ساله این اداره کل جهت تحقق شعار سال تا هفته آینده خبر داد

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل، نادر فلاحی صبح امروز در جمع خبرنگاران از تدوین برنامه یک ساله این اداره کل جهت تحقق شعار سال تا هفته آینده خبر داد.

 

او گفت: در عمل به منویات مقام معظم رهبری در خصوص نامگذاری سال ۹۹ با عنوان "جهش تولید" و تاکیدات رییس جمهور برای ایجاد تحرک در حوزه اقتصادی در کشور این اداره کل در راستای ماموریت های ذاتی خود طبق این برنامه ریزی عمل خواهد کرد.

 

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل افزود: سیاست های اقتصادی کلان کشور در یک سال گذشته در راستای ایجاد تولید بود اما تاکید بجای رهبر معظم انقلاب باعث تشدید و مثمرثمر بودن فعالیت‌های قبلی خواهد شد.

 

فلاحی گفت: جذب سرمایه گذار، ایجاد اشتغال و حفظ و صیانت از بناهای تاریخی بر مبنای تحقق شعار اردبیل ۱۴۰۰ بر قله گردشگری کشور و همچنین به تفکیک شهرستان ها خواهد بود.

 

او بیان کرد: سهم تولید درحوزه صنایع دستی استان باید در سال جاری ارتقاء یابد و ما تمامی تلاش خود را برای تحقق این موضوع انجام خواهیم داد.

جهش تولید

شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   CopyRight 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1401/04/08        Brandidea